Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за категоріями
TATUUM

 

 

«TATUUM» цінує стриманість своїх клієнток, але навіть найскромніша жінка завжди хоче бути модною. Тому в новій колекції марки містяться найважливіші кольори сезону - зараз вони трішки прохолодні і злегка електричні: колір кобальту, зелений, бордовий , а також надзвичайно жіночні та енергетичні: малиновий, лимонний і червоний . Хітом сезону є поєднання червоного і чорного кольорів. Це основний мотив зимової колекції.

Покрій та стиль одягу також відповідає новітнім трендам: знову повертається мода на одяг, що нагадує моделі з модних 90-х, спідниці лінії A, довжина яких досягає литок, куртки, які вільно сидять на тілі. Проте, найважливішим для клієнтів «TATUUM» є простота. Тому, в осінній колекції досить класичних сорочок, жакетів, спідниць, спортивних плащів, а на більш прохолодні дні: пуховиків і вовняних курток.

У пропозиції компанії є все, чого потребує житель великого міста .

В  «TATUUM» можуть одягатися також і чоловіки - якщо йому не потрібно бути «в краватці».

Жінка «TATUUM», навіть для урочистих випадків вибирає стильні та елегантні моделі, проте такі, в яких завдяки використанню еластичної тканини (навіть блискучої) вона може відчути себе вільно і розкуто.

Іноді в майстернях марки, в якості єдиної прикраси для виключно простих у крої  моделей, розроблявся друк на тканині. Цієї осені вони інспіровані структурою тканини, етнічними мотивами, популярною геометрією і, звичайно ж, полоскою і клітинкою, без яких нині ніхто практично не може обійтися.

Жіноча колекція розділена на 5 стилістичних ліній: «City Story», «Pop Campus», «Country Club», «Geometric Energy», «Celebration».

Чоловіча колекція представлена ​​наступним чином: «Metropolitan», «Polo Chic», «Wood Fever» і «Radical Concrete».

Жіноча колекція
CITY STORY
Лінія, що нагадує нью-йоркський стиль життя - вільний і позачасовий. Геометричні смужки поєднуються з джинсовими штанами, а гладкі трикотажні блузки з картатими спідницями. Колекція складається з моделей простих у крої, які відрізняються тільки асиметричними формами блузок і тунік. Кольорова гама, заснована на червоному, лимонному і світло-бежевому, дозволяє створювати легкі для сприйняття стилізації, які ідеальні для перших осінніх днів.

POP CAMPUS
Це стиль походить прямо з американських університетів. Шкільну форму утворюють топи в смужку, які поєднуються з плісированими спідницями, все це доповнюють жакети з емблемами і картаті шийні хустки. У цій колекції можна знайти стьобані жилетки, добре скроєні піджаки  на два гудзики, спідниці у формі літери «A», а також класичні сорочки з бавовни «Oxford». Все це доповнюють типові для шкільної стилістики смужки, що поєднуються з кольором кобальту, червоним  і клітинкою.COUNTRY CLUB
Елегантність мисливського стилю є основною темою колекції «casual». Цю лінію утворюють товстий трикотаж, тепла шерсть, візерунки у вигляді ялинки, які підкреслюють елегантну простоту стилю «кантрі». Не бракує тут також і елементів фольклору. Вони складаються з рослинних мотивів, які прикрашають сучасні за своєю формою туніки і сукні, а також класичні сорочки. Ключовими матеріалами є шерсть, бавовна і фланель.

GEOMETRIC ENERGY
Ця лінія сповнена спортивних елементів. Блузи з геометричними рядками, двоколірні спідниці, туніки з діагональними, контрастними смужками, демонструють  належність цієї колекції до стилю великого міста. Все це являє собою гру кольорів: сірого, бірюзового і темно-червоного. Шляхетна дрібна двоколірна клітка і мозаїчні візерунки надають витончену елегантність.

CELEBRATION
Елегантна колекція призначена для урочистих зустрічей. Вона заснована на класичних контрастах червоного і чорного кольору. Основою цієї колекції є сексуальні сукні з блискучих тканин, брюки зі стрілками, піджаки з блискучими аксесуарами. Додатково в колекції містяться прозорі елементи в блузках і сукнях.

Чоловіча колекція
Восени чоловіча колекція «TATUUM» зосереджується  на добротному пошитті, високої якості тканинах, витончених кольорах і класичних фасонах з великим акцентом на деталі.
Серед багатьох стилістичних тем з'являється вулична мода лінії METROPOLITAN - проста і невибаглива. Класичні розрізи, чіткі лінії, інтенсивні кольори та інтригуючі зображення, все це знайдуть чоловіки в цій колекції.

Вид лінії POLO CHIC спортивний і простий, ідеальний для сильних, що цінують етикет і традицію чоловіків. Результатом змішення моди і спорту є високоякісні поло, картаті сорочки, джинси і піджаки з латками на ліктях.

Товстий трикотаж, тепла шерсть і м'яка фланель вводять нас в елегантний «casual» в мисливському стилі. Лінія WOOD FEVER однозначно призначена для чоловіків з душею і темпераментом мисливця. Спокійна кольорова гама,заснована на різних відтінках коричневого і червоного кольору, посилить рекреаційний характер цієї лінії. У цій колекції знаходяться піджаки з підкладкою, стьобані куртки, светри з товстим плетінням.

RADICAL CONCRETE є поверненням до стилістики, що робить ставку на геометрію. Вона з'являється на футболках, сорочках з довгими рукавами і стьобаних піджаках. З одного боку графічна клітка і мотиви в зображеннях і обробках, тепла тканина і трикотаж, з іншого боку - менша фігура, підігнані форми «у тілі». Характер цієї лінії елегантний і сучасний. Кольорова гама заснована на сірому, кобальтовому, білому і чорному кольорах.

 

  Заходь до нового магазину TATUUM, що відкрився на першому поверсі ЗЛАТИ та обирай одяг, що даруватиме тобі гарний настрій!

 

Отримуй задоволення від дрібничок - з них будується щастя!

 

Графік роботи: 10.00-21.00

Контактний телефон: 46-04-47

 

 

 

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом