Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за категоріями
OLGINIA

    Жіночий гардероб частіше за все залежить від прикрас. Іноді навіть шикарне вбрання без них не складає повноцінного вражаючого образу. Ми пропонуємо прикраси на всі випадки життя. І головне - Вам  легко буде зробити свій вибір адже нашою відмінною рисою є  широкий діапазон цін і асортименту прикрас при високій якості. В цьому можна переконатися, відвідавши відділ OLGINIA. Наша ювелірна продукція завжди доречна, тому що відрізняється елегантністю і лаконічністю ліній. Срібні прикраси, купити які можна в нашому магазині, ідеально підійдуть і на урочистий випадок і на кожен день. І якщо Ви лише відкриваєте для себе красу срібних прикрас -  ми раді будемо привести Вас до нового стилю!
   Також, у відділі OLGINIA Ви можете придбати срібні столові  прибори і посуд . Зокрема, чудові дитячі ложечки для хрестин і на перший зубчик. Чашечка, чашка-поїлочка, блюдце, ложечка - це кращий подарунок на день народження дитини!  
   Не варто забувати, що столове срібло це не тільки краса і здоров'я , але і надійне вкладення коштів. Вироби зі срібла стануть Вашою фамільною цінністю , що буде переходити від покоління до покоління. 

 


        
Срібло  - знак розкоші  і багатства!


Графік роботи: 10.00-21.00

                        

 

 

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом