Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за категоріями
House

 

 

 

Марка House of Colors була створена в Польщі в 1997 році, назва якої пізніше змінилася на House. Слід позиціонувати її з популярним серед молоді напрямком музики house. Створенню стилю House передувала велика робота - вивчення тенденцій сучасної моди, маркетингові дослідження. 
Під маркою HOUSE пропонуються дві колекції: осінь-зима та весна-літо. В кожній колекції є кілька тематичних ліній залежно від поточних тенденцій. В цілому фірма протягом року розробляє більше 1000 зразків.

Крім одягу (куртки,светри,блузи,брюки,шорти,спідниці,сорочки,майки та ін.) пропонуються деякі доповнення: шапки, шарфи, рукавиці, сумки, гаманці, ремені, браслети, підвіски та ін.
Співзвучність з назвою стилю електронної музики невипадкова. Бренд модного одягу HOUSE також близький молодим людям і виражає їхні прагнення. HOUSE підтримує такі демократичні цінності як любов, свобода, індивідуальність.

Він створює одяг для молодих, для яких не важливий вік та соціальний статус. Цьому бренду надають перевагу ті, хто цінує рух, справжні емоції, яскраві моменти життя, новизну відкриття, прогрес, екстрим, шукає себе через відношення з іншими та природою.

Героями рекламних компаній HOUSE завжди стає парочка закоханих. Він: романтик,але надає перевагу усьому прогресивному і сучасному. Любить рух, екстремальні види спорту, клубні вечірки з друзями і сучасні види мистецтва. Вона:нічим не поступається йому в неординарності, для неї також важливі самовираження і успішність. Їх об"єднує HOUSE- стиль,музика,сприйняття світу.

У новій весняно-літній кампанії HOUSE 2016 ми  прослідкуємо за долею колись популярної групи під час їхнього концертного туру по США. Ми супроводжуватимемо музикантів у їхній спробі запалити на сцені і вернути собі минулу славу.Зустрінемо їх у Лас Вегасі - місті,де можна як виграти,так і втратити все.
Кампанія доповнена відеороликом,фоном якого є записана музичною групою D4D композиція "Dick"s back in town".Робота чудово поєднує вінтажну атмосферу колекції та душу міста. Приємного перегляду!

 

Детальніше: http://www.house.pl

Графік роботи магазину - з 10:00 до 21:00 

Контактний телефон: 46-04-37

 

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом