Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
ringoo

 

ringoo - це роздрібна мережа магазинів мобільного зв'язку , яка входить до Холдинг «Фоззі -Груп » і , на сьогоднішній день , займає одну з лідируючих позицій на ринку України .Перший магазин мережі був відкритий у жовтні 2007 року. За своєю географією , мережа розташована в 24 областях України і налічує 291 магазин . Це магазини, що працюють під брендом :- ringoo - Українських операторів мобільного зв'язку - МЕНС -технології ( на західній Україні ).

Мобільні телефони - ключовий продукт мережі ringoo . Також ми пропонуємо нашим клієнтам пакети підключення до українським операторам мобільного зв'язку , великий асортимент аксесуарів до мобільної та цифрової техніки , додаткові сервіси.

Мережа ringoo прагне слідувати основним міжнародним трендам і стандартам мобільного роздробу. Мережа працює в 3 -х основних форматах:- Магазин -в- магазині ( shop - in - shop ) - невеликі магазини (менше 15 кв. М ), розташовані біля супермаркетів і в невеликих містах , як стріт- рітейл ;- Стандартний формат (20-40 кв. М ) - розташовані в основних торгових центрах і стріт- ритейлі ;- Флагмани (більше 70 кв. М ) розташовані як окремі стріт- рітейл і в найпопулярніших торгових центрах.
Принципи компанії :

Прозорість - Наша принципова позиція : продаж виключно сертифікованого товару з гарантією від виробника.

Інноваційність - Ключовий принцип і основна відмінність , яке ми підтверджуємо нашим асортиментом , кількістю новинок і унікальними послугами.

Простота - Ми продаємо наші товари і послуги таким чином , що їх зможуть купити не тільки просунуті користувачі, крокуючі в ногу з часом , а й самі прості покупці , які не мають достатнього багажу знань про новинки у сфері мобільної техніки.

Відкритість - Ми дотримуємося максимальну чесність у ціноутворенні (ніяких маленьких літер і зірочок ) , надання допомоги в налаштуванні техніки та її використанні.

Лояльність - Ви користуєтеся послугами програми лояльності «Власний Рахунок» ? Якщо так , то для Вас ще одна перевага , щоб стати клієнтом нашої компанії. Здійснюючи покупки в магазинах ringoo , Ви отримуєте додаткові бали , які надалі зможете використовувати в супермаркетах «Сільпо».За рахунок партнерських відносин з банками ми забезпечуємо наших клієнтів вигідними кредитами на різні категорії товарів.


Європейський погляд - Ми намагаємося слідувати світовим тенденціям і стандартам в бездротової роздріб. Мережа представлена ​​в яскравому , що запам'ятовується дизайні і , ми з упевненістю можемо назвати себе найбільш привабливими магазинами в Україні .     

 Графік робти: 10.00-21.00

Наш сайт  http://www.ringoo.ua

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом