Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
Супермаркет ФУРШЕТ

 

 

 

 

 

 

Мережа супермаркетів «Фуршет» є однією з найбільших в Україні і являється першою національною українською мережею супермаркетів, яка ввела в Україні найкращі світові стандарти сучасних технологій і обслуговування.


Основною метою мережі «Фуршет» на найближчі роки є реалізація політики найнижчих цін на асортимент корисних та необхідних для повсякденного вжитку товарів, який відповідає різним рівням купівельної спроможності українців.

 

Згідно впроваджуваної концепціі економічного магазину - асортимент Мережі, передусім, відповідає повсякденним потребам покупців, котрі приходять в магазини «Фуршет» з метою здійснення саме економічної покупки. Це стало можливим завдяки політиці співробітництва з компаніями-виробниками, яка будується на такому рівні, де найголовнішим питанням у взаємовідносинах є задоволення повсякденних потреб покупця в якісних товарах за найнижчими цінами.

 

В магазинах Мережі по всій Україні постійно проводяться цінові акції, які дають можливість покупцям заощаджувати кошти.


Мережа «Фуршет» веде активне суспільне життя, в якому важливе місце займає благодійність, організація спортивних змагань професіонального та аматорського характеру, конкурсів, спонсорська участь в значимих подіях всеукраїнського масштабу, різноманітні програми лояльності.

 

www.furshet.ua

 

Графік роботи: 08.00-23.00

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом