Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
BeLoved

Компанія BeLoved була заснованав 2005р. в м. Києві, спілкою талановитих європейських дизайнерів, яких об’єднала ідея створити зручний одяг для сучасних і вибагливих дівчат та жінок. Одяг, який би відповідав останнім тенденціям моди та міг підкреслити індивідуальність і характер його власниці.

Усі колекції створюються з огляду на те, що багато жінок бажають виглядати дорого, бездоганно та неповторно, але вважають що це важко і дуже затратно. Компанія BeLoved кожною своєю колекцією розвіює цей міф.

«Дорого виглядати, насправді, зовсім недорого»

В 2006 р. Вийшла пілотна міні колекція бренду.  І вже в перший рік здобула любов та прихильність багатьох Київських модниць.

В 2007р. Світ побачили вже 2 повноцінні колекції.

В 2008р.-2010р. Незважаючи на погіршення економічного стану в країні, ТМ BeLoved продовжила свою роботу та була представлена в мультибрендовихofflineмагазинах більш ніж  10 міст України.

В 2011р. Відбулось відкриття власної фабрики BeLoved на території України. Що дало можливість,  жорстко контролювати всі процеси, від створення колекції на папері до її реалізації наживо.

В 2012р. Проект зацікавив зарубіжних інвесторів, разом з якими було розпочато повну реорганізацію компанії.

В 2013р.-2014р. Продукція компанії з’являється майже у кожному місті України. А найголовніше,   відкрився перший франчайзинговий магазин BeLovedу місті Кам’янець-Подільський.

В 2015р. – 2016р.BeLoved починає створювати роздрібну мережу власних магазинів. Першим світ побачив Фірмовий магазин в м. Кропивницький (Кіровоград). Також, компанія проводить ребрединг та відкриває ще 3-и магазини: м.Вінниця, м.Тернопіль, м.Рівне.

Наш сайт: http://beloved.com.ua/

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом