Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
GLO-STORY

GLO-STORY  був створений на початку 1990 -х років. У 1995 році ми заснували наш перший бренд GLORIOUS. Інший бренд  одягу GLO - STORY була створена в 2006 році. Тим часом, один значний європейський бренд AGRESSOR був куплений для підвищення нашої сили на ринку моди . У 2010 році суб- бренд GLO - BASIC був запущений для більш повного задоволення потреб ринку в європі. У 2009 році ми почали співпрацю з DISNEY і WARNER BROTHER . Ми представили багато уповноважених колекцій , такі як MICKEY, HANNAH, TOY STORY , PRINCESS, TOM&JERRY і т.д., які дуже популярні в більш ніж 10 європейських країнах. Тепер ми стали дуже важливим партнером DISNEY and WARNER BROTHER.

Продукція завжди відповідає модним тенденціям і забезпечує високу якість продукту для наших клієнтів. Асортимент магазину охоплють дорослих і дітей у класичному та спортивному стилях.

Штаб- квартира GLO-STORY розташована в Угорщині, в бік річки Дунай , і продукти добре продаються по всій Європі , маючи великі мережі . За прямого і непрямого інвестування, наша компанія побудувала потужний виробничий потенціал виробництва баз в Китаї

 

Графік роботи: 10.00-21.00

Контактний телефон:+380673982944

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом