Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
Пісочний острів

 

Малювання кольоровим піском в відділі Art-Pesok в ТРЦ «Злата Плаза» на 3-му поверсі


Всім відомий такий факт,  що заняття з образотворчого мистецтва  цікавіші ніж звичайні навчальні уроки, але як і всі предмети мистецтво є важливим фактором розвитку дітей.

Що таке? Це малювання дитиною кольоровим піском на трафареті з зображенням відомого героя з мультфільму. Таке малювання допомагає у вихованні  дітей у всіх аспектах, розумовому, моральному, фізичному і звичайно естетичному.

 

 

В процесі художньої діяльності у дітей зароджується відчуття товариства, поваги, допомоги ближньому.  Діти не помічають як починають спілкуватись між собою, питають порад або просять допомоги від товариша.  

Даний вид нетрадиційного малювання можна назвати чаруючим, цікавим процесом, який викликає захват у дітей та дорослих. Відвідування таких занять позитивно впливає на дітей, а саме:

·       знімає дитячі страхи;

·       зароджує  впевненість у собі

·       сприяє розвитку просторового мислення;

·       висловлювати свої думки;

·       відкриває творчі початки у дітей

·        розвиває вміння працювати з будь яким матеріалом

·        зароджує почуття кольору, ритму, фактурності

·        фізичні здібності

·       сприяє естетичному задоволенню


Малювання кольоровим піском на трафареті можна сміливо назвати маленькою грою. Застосовуння цієї методики дозволяє дітям відчувати себе розкутішими , сміливими, сприяє розвитку багатьох функцій у дітей, а найголовніше завдяки цьому заняттю дитина відчуває свободу своїх дій та думок.


 

В образотворчій діяльності існує тісний зв'язок з пізнанням навколишнього середовища.  Першим кроком в цьому занятті стає знайомство з матеріалом та його властивостями. Діти вчаться встановлювати зв'язок між діями та вже отриманими результатами. В подальших заняттях дитина пізнає навколишні предмети , матеріали та обладнання які її оточують, але інтерес, свої враження та думки малюк буде виливати в образотворчій формі.

Сучасні психологи та педагоги прийшли до спільної думки, що саме малювання грає важливу роль в початковому розвитку дитини. Завдяки малюванню дитина починає міркувати, помічати дрібниці, розширювати свій кругозір та розвивати фізичні можливості.

 

Після цих занять батьки можуть спостерігати як в дитини починають формуватись активність, своя власна думка, ініціативність, самостійність і усі ті якості які потрібні для формування особистості. Це почне в першу чергу проявлятись в виконанні робіт, вона стане активним спостерігачем , буде проявляти свою ініціативу та демонструвати самостійність. Що важливо підкреслити: такі заняття вчать дітей бути цілеспрямованими, вміти закінчити те, що вже почав.

 


 

Такі  заняття як розмальовування потребує у дітей посидючості, терпіння і саме до цього діти повинні звикати в ранньому віці. Задача батьків полягає в тому, щоб підтримати це прагнення малювати, заохотити різними методами. Не для кого не секрет, що людині важко іноді висловити свої почуття, для цього і використовують даний вид художньої творчості. Особливо це найкращий спосіб для батьків побачити внутрішній світ дитини, її почуття та переживання. Дорослі також використовують дану техніку для вираження своїх емоцій. В своїй роботі психологам часто приходиться розшифровувати роботи дітей та дорослих, вони це роблять по кольорам або по вибраним фігурам.

Спробувати себе в ролі маленького митця ваша дитина може в ТРЦ «Злата Плаза» на 3-му поверсі у відділі Art-Pesok або замовити собі додому трафарети та кольоровий пісок у нас на сайті http://art-pesok.com.ua Чекаємо на Вас.

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом