Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
МагазиниМагазини за алфавітом
Зуза

 Хобі центр "Зуза" здійснює організацію персональних виставок в місті Рівне.

   У галереї "Зуза" регулярно відбуваються майстер-класи, на яких досвідчені майстрині навчають бажаючих різним технікам декорування предметів ужитку. Ось, наприклад, які гарні декоративні вази і тарелі можна зробити зі звичайних пляшок та скляних тарілок.

 

 

 

 

 

 

 

Літній табір у Художній студії ЗУЗА для дітей віком від 5 років!

 

Починаються шкільні канікули, та й садочки закривають на ремонт. Як і де прилаштувати непосидющих нащадків, поки батьки зайняті на роботі? Хто нагляне за вашими дітьми і розважить їх?

Ми пропонуємо чудове вирішення проблеми!

НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ В ХУДОЖНІЙ СТУДІ ЗУЗА ФУНКЦІОНУВАТИМЕ ТВОРЧИЙ ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 5 РОКІВ.

На чисельні прохання батьків мистецький літній табір ЗУЗА для дітей віком від 5 років:

• продовжує свою роботу на червень, липень та першу половину серпня.

• для зручності запроваджує також можливість відвідування лише половину місяця та поденно

Вартість літнього мистецького табору:

• на місяць складає 2000 грн

• на 1/2 місяця - 1200 грн

• один день 150 грн

Якщо хтось вважає, що 2000 грн на місяць це дорого, поділіть 2000 на 22 (кількість "табірних" днів у червні), вийде 90грн/день.

А тепер порахуйте, чи варто віддати такі гроші за те, щоб:

- вашою дитиною з 9:00 до 14:00 опікувалися професійні педагоги-вихователі - цікаві, творчі особистості

- ваша дитина отримала знання з різних галузей мистецтва

- ваша дитина познайомилася з новими товаришами

- ваша дитина власноруч створила чудові і гарні сувеніри

- ваша дитина побувала на ексурсіях в музеях, театрах, творчих майстернях

- ваша дитина відпочивала на природі, дихала свіжим повітрям, грала в рухливі ігри

-...і просто робила те, що їй подобається?

Наша адреса: м. Рівне, м-н. Короленка, 3, ТЦ «Злата Плаза», ІІІ поверх

 

 

 

Пропонуємо дворазове харчування: полудник з печива, фруктів + повноцінний обід у кафе.

Щодня творчі заняття - майстер-класи з різноманітних прикладних технік, захоплюючі уроки з історії мистецтва, прогулянки на свіжому повітрі біля озера, рухливі ігри, пікніки.

ЗУЗА запрошує дітей від 5-ти років у літній творчий табір!

Наша адреса:  м. Рівне, м-н. Короленка, 3, ТЦ «Злата Плаза», ІІІ-й поверх

До програми табору ми внесли майже щоденні екскурсії до несподіваних творчих куточків нашого міста. Діти побувають у тих місцях, де у різних проявах присутня творчість. Це буде справжня пригода! Ми разом завітаємо до скульпторів, у майстерню  гончарів, де виготовимо власні філіжанки. Побуваємо в хлібопекарні, цеху із пошиття одягу, ковальській майстерні, на бурштиновій фабриці, в друкарні, у відділі прикладного мистецтва в університеті, відділі архітектури, побачимо багато інших цікавинок.

Вибір конкретної екскурсії будемо обговорювати з дітками, визначаючи, що їм більш цікаво. На кожній з цих екскурсій буде проведений майстер-клас чи інший творчий захід. Це дозволить дитині відчути атмосферу справжньої майстерності, яка присутня у кожному ремеслі.  Заплановані виїзні пленери біля озера та в зоопарку.

Для релаксу після активних ігор та занять у нашій майстерні передбачений килимок  з подушечками, що б діти могли розслабитися і відпочити.

Телефони:

066 906 23 22

096 684 80 33

0362 43 37 41

 

 

 

Ми створили художню студію, для дітей та дорослих, для всіх, хто хоче вчитися, творити, вдосконалюватись.

В затишній атмосфері проводяться заняття, майстер-класи, демонстрації та пленери під керівництвом досвідчених викладачів, професійних художників, талановитих майстрів.

 Приміщення студії знаходиться в самому центрі міста в ТЦ Злата Плаза на 3-му поверсі поруч з нашим магазином. Це окреме затишне приміщення зі скляними вітражами на всю стіну, звідки відкривається чудова панорама на парк з озером - багато природного денного світла, необхідного для роботи. Поруч, в ТЦ Злата Плаза знаходиться наш магазин зі всім необхідним для творчості. Дуже зручно доїжджати громадським транспортом та власним автомобілем.

Групи будуть формуються за віком відвідувачів. Ваш рівень підготовки не має значення! Відвідувати заняття можуть як початківці, так і люди, які мають певний рівень знань. Викладачі будуть максимально забезпечувати індивідуальний підхід до кожного учня із врахуванням вікових особливостей та рівня підготовки !

 Вікові групи формуються наступним чином:

0.      4-6 років

              I.     7-8 років

           II.     9-10 років

        III.     11-12 років

        IV.     13-14 років

           V.     Підлітки від 14 років

        VI.     Дорослі

 І, ІІ та ІІІ групи: пропонуємо образотворче мистецтво (живопис, графіка, скульптура), декоративно-прикладне мистецтво, паперопластика, сучасне мистецтво (інсталяції та  дизайн).

ІІІ та ІV групи: живопис (гуаш, акрил, олія), графіка (пастель, акварель, олівці, вугілля, сангіна, соус, туш).

V група: академічний живопис та малюнок (акварель, олія, малювання гіпсів, портрет, начерки, фігура людини), майстер-класи та демонстрації. Майбутнім студентам пропонуємо підготовку до вступу на художні спеціальності ВУЗів - заняття з академічного малюнку та живопису, основи кольорознавства та композиції.

 

Для наймолодших (дітки від 4 років) пропонуємо заняття по формуванню та розвитку графічних навичок, робота з олівцем, фломастером, крейдою, пензлем. У нас є завдання на тренування дрібної моторики ручок, зорової та моторної координації, узгодженості дії очей і рук. Вчимо малюка творчому підходу при вирішенні різних завдань. Допоможемо Вашій дитині сформувати поняття про гармонію, просторове мислення, композицію. Навчимо малюка втілювати свої творчі фантазії послідовно і успішно. Розвиваємо художній смак, асоціативно-образне мислення, уяву, фантазію. Познайомимо з видами образотворчого мистецтва.

 Учні вчаться працювати з папером, змішувати фарби, бачити колір, володіти олівцем, пензлем та іншими художніми інструментами.

На заняттях Ви дізнаєтесь про основи композиції, колір, жанри (натюрморт, пейзаж, портрет та інші), гармонію, реалістичні та декоративні рішення роботи.

Ми розповімо, з чого починати картину, чим продовжувати, як її завершити та грамотно оформити.

Всі теоретичні знання будуть даватися під час творчого процесу, нерозривно з практикою.

Поетапний розбір малюнка, побудова, перспектива, вибір матеріалів та стилю виконання, пошук кольорового рішення - все це розглядається в доступному вигляді.

 Основні заняття, будуть доповнюватись, конкурсами, виставками (заняття з оформленням робіт до виставок), вправами, екскурсіями, виїздами на етюди, сімейними вечорами та залученням батьків у творчий процес.

Для кожної вікової групи в цікавій формі проводитимуться заняття з історії мистецтв, про відомих художників, стилі та напрямки. Поруч з академічною програмою ми будемо знайомитися з техніками прикладного мистецтва (батик, кераміка), декорувальними техніками (розпис по склу, розпис тканин, декупаж), народними ремеслами (лялька- мотанка, обереги, лозоплетіння та ін.)

 Наші викладачі прагнуть вільного всебічного розвитку творчої особистості.

Підтримаємо будь-яку Вашу ініціативу, розглянемо Ваші пропозиції, запрошуємо до співпраці.

 Заняття будуть проходити за адресою м. Рівне, м-н Короленка 3.

Навчальна група буде складати не більше 8-ми чоловік.

Періодичність занять: 1-2 рази на тиждень, тривалість - 2-3 год. (залежно від вікової групи та потреб).

 

Заняття будуть проводити кваліфіковані педагоги З ВІДПОВІДНОЮ ОСВІТОЮ - ФАХОВО ВИКЛАДАТИ МИСТЕЦЬКІ ДИСЦИПЛІНИ. Можна бути гарним художником, але не володіти технікою викладання, тому в нас гармонійно поєднані методологія та техніка донесення інформації з власною реалізованістю викладачів як митців.

Ми пропонуємо два пробних заняття для всіх бажаючих, щоб все побачити, взяти участь, відчути процес роботи.

 Вартість всіх наступних занять становитиме 40 грн. за 2год. занять для дітей.

Для дорослих вартість заняття тривалістю 3 год. становитиме 60 грн.

Оплата буде проводитись за календарний місяць, всі невикористані заняття можна буде допрацювати в наступному місяці з іншими групами

Оскільки ЗУЗА є також найбільшим магазином художніх матеріалів у місті, ми пропонуємо для наших учнів 25% знижки на необхідні художні матеріали за Вашим смаком та потребами. Така знижка дуже відчутно зменшить Ваші витрати на улюблене хобі. Розхідні матеріали такі, як кольори гуаші, які закінчились, папір для рисунку та живопису, скульптурний пластилін, глину, розчинники та ін.. надається студією. Для батьків, які мають обмаль часу, є додаткова послуга - викладачі самі підберуть все необхідне для малювання і нададуть Вам рахунок. Учасникам студії надається послуга зберігання необхідних для роботи художніх матеріалів на місці в спеціальних боксах. Це позбавить учасників та їхніх батьків від турбот з приготуванням до занять.

 Заняття починаються з жовтня місяця, будемо намагатись для кожного влаштувати найкращий час для навчання і поєднати з планом кожної окремої дитини.

Влітку заняття будуть проводитись за індивідуальними планами, будемо надавати перевагу пленерам (виїздам на природу), участі в різних мистецьких заходах міста та інших цікавих мистецьких подіях.

На заняттях у нас вже традиційно учні зможуть побалувати себе чаєм з печивом.

Для учнів у студії є своя мистецька бібліотека, якою вони зможуть користуватись.

 

Це наші викладачі:

                                       

 

Якщо Ви бажаєте навчитися чи хоча б спробувати доторкнутися до величезного світу малювання, знайте, що поряд є люди, які можуть значно допомогти в цьому. Розповісти про творчі шляхи, пояснити, що цінного в картині, підказати, що Вам вдається, а що та чому Ви робите не так, скоригувати, направити та допомогти отримати врешті гідний результат. Дуже багато залежить від праці людини, яка прагне навчитися, і від викладачів, вчителів, які знаходяться поряд. Я ніколи не говорю лише: "малюй", а постійно пояснюю і показую, що слід робити кожного заняття доки людина не відчує себе більш впевнено. Малювання захоплює і надає крила, коли у Вас виходить красиво!

Ольга Марченко

 

Біографія. Ольга Марченко народилася в 1983 році в місті Херсон.

З чотирьох років займалася в художній школі.

В 2011 році закінчила з відзнакою факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету, кафедра Образотворче мистецтво.

   Ольга Марченко

Біографія. Ольга Марченко народилася в 1983 році в місті Херсон.

З чотирьох років займалася в художній школі.

В 2011 році закінчила з відзнакою факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету, кафедра Образотворче мистецтво.

Викладач Кругла Наталія Леонідівна.

                                                    

 

Брала участь у сумісних регіональних і українських виставках.

Роботи знаходяться в приватних колекціях та галереях України.

Працює в олійній та пастельній живописних техніках.

3 2011 року працює у місті Рівне.

Біографія. Чернієнко Віра Андріївна. Народилась 26.06.1961 р., м. Рівне. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1989). Педагоги з фаху - А. Куліш, І. Франк. Працює в галузі художньої кераміки. Основні твори: "Відпочинок" (2001), "Гніздо" (2001), "Пристрість" (2005), "Лялечка" (2005), "Збавниця" (2006). Член НСХУ( 2002).

"Лучше ничего не делать, чем выражать себя слабо" Ван Гог

                                                     

 

Біографія. Народився 2 червня 1959 року в селі Ярошівка Чернігівської області у сім'ї військовослужбовця. Картини художника вирізняються неординарністю та самобутністю. Його роботи знаходяться у всіх куточках світу: в країнах Європи, у США, Австралії, Росії, Ізраїлі, Аргентині та ін. Персональні виставки: в Польщі, Словаччині, у містах України - Києві, Луцьку, Рівному, Осторозі, у с. Морочне Зарічненського району. Брав участь у спільних виставках в Києві та Рівному.

 

 

 

 

 

Чекаємо на Вас у нашому магазині щоденно з 10.00 до 21.00 години.

 

Графік роботи: 10.00-21.00.

Телефон для довідок: 43-37-41

 

 


 

 

 

 

 

Переглянути акції магазину »
Показати на карті »
« повернутися
Магазини
Карта ТЦ
Магазини за категоріями
Магазини за алфавітом