Підписатись на розсилку:
Ми в соцмережах:
Про ТЦНовини
У ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» літній розпродаж: знижки до -70%!

Поспішайте придбати вигідно! Спеціальні пропозиції літнього розпродажу діятимуть лише три дні: 21-23 липня. За кожну покупку подарунок від партнерів!

Запрошуємо на «Спекотний Weekend» у Златі! Температура повітря влітку піднімається до рекордних показників, так само і знижки: -30%, -50%, -70% і навіть вище!

 ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» буде вражати гавайською гостинністю, адже кожен покупець отримає подарунок від партнерів!* Без презенту не залишиться ніхто. А один щасливчик навіть отримає путівку у тур по Європі від туристичної агенції "Гарячі тури"!

На три дні ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» перетвориться на райських гавайський острів. Яскраві фотозони, коктейлі, гавайці у традиційних костюмах, багато ананасів, кокосів і запальної музики!

Aloha!

Чекаємо у ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» з 21 по 23 липня 2017 року — майдан Короленка1.

*для отримання подарунку необхідно зробити покупку на суму від 199грн та зареєструвати її на інформаційній стійці на 1 поверсі ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». В акції беруть участь тільки друковані чеки (чеки, написані від руки, не приймаються). В акції не беруть участь чеки із магазинів «Космо», «МакДональдз» та «Фуршет».

*Подарунки надають партнери заходу: "Буква", "FLASH STAR", "Санторіно", "Мастер суші", "Бан тай", "Золотий вік", "КЮЗ", "Mega Vision", "Мультиплекс", "BROCARD", "Pink", "Yves Rocher", "Dushka", "Гарячі тури", "Світ Донатс", "Ваша оптика", "Французька здоба", "МакДональдз".

*більше покупок — більше шансів.

Опубліковано: 2017-07-12«
повернутися
Про ТЦ
10 фактів про ТЦ
Графік роботи
Новини
Технічні характеристики
Історія
3D-тур
Контакти
Підписка на розсилку